ORGANIZĀCIJA
PROJEKTI
KATALOGS
ZIŅAS / JAUNUMI
AFIŠA / KONCERTI
GRUPAS

MŪZIKA
TORŅA ORGĀNS
VEIKALS / MAILORDER
SAITES


ODEKOLONS 2002

Dziesmu saraksts / Track listening:

1. APARĀTS - Benedikte 2.18
2. GRANĀTĀBOLU NAMIŅŠ - Savādā dziesma 2.26
3. HOSPITĀĻU IELA - Pilnmēness 3.30
4. PUPOCIKLU VASARA - Ķieģeļu košļātājs 3.28
5. CROWD - Dziesma 3.21
6. THE SIGNALS - Kur gan man steigties? 2.51
7. DVOINAJA VODA - Dvoinaja Voda 2.57
8. SKUMJU AKMEŅI - Kalnu upes straume 3.40
9. RECYCLE PROJECT - Akmens sirds 3.58
10. TROBELS - Cirks jeb cilvēks lielgabala lode 2.42
11. EDDY UND DIE ROCKENROLLERS - 1980 2.57
12. BALOŽU PILNI PAGALMI - Tas ir godīgi 3.59 mp3
13. KĀRLIS ASPIRĪNS UN ONKULIS DZENIS - Autoskola 3.16
14. GAS OF LATVIA - 100% 3.39
15. KRAMSKIS - Bez vārdiem 2.11
16. INOKENTIJS MĀRPLS - Māte Terorists 2.46
17. TOOTHSOME TWANG - Ice hockey song 1.30 mp3
18. BIG NAME & ISMS - Foros [Pilsēta] 4.07 mp3
19. VOICEKS VOISKA - Labāk rīt 2.31
20. JŪDAS GRAšI - Galdnieka dēls 3.04
21. SIRKE - Possibility to equilibrium 2.44
22. NSRD - Resnie putni 3.17
23. DEPO - Melons Zoblauzis 1.50 mp3
24. H' YARD feat. DER SPIELPLATZ - Und du mich auch 2.21
25. SKY FORGER - Kad Ūsiņš jāj 4.16
26. AB OVO - *** 2.42


Aparāts / dibināts: 2000 Rīga/
Peter Helms /voc/, Pēteris Sadovskis /ģitāra/, Mareks Auziņš /bass/, Rihards Fedototvs /bungas/, Līga /back voc/, Zane /back voc/.
www.aparats.lv
Phoenix 2002

Granātābolu naminš /1999 Carnikava/
Arta /voc, ģitāra/, Aiga /taustiņi/, Maija /bass/, Māris /bungas/.
Mārtiņa Kacena st. Baldonē 2002

Hospitāļu iela /1997 Rīga/
Edgars Šubrovskis /voc, ģitāra/, Kristīne Augstkalne /voc/, Krists Foreiters /ģitāra/, Dina Skreituce /vijole/, Jēkabs Kacens /džambis/, Maija Ušča /bass/.
Bicycle Rec. 2002

Pupociklu vasara /2001 Rīga/
Aleksnadrs Ruģēns (Sniegs) /voc, ģitāra/, Uģis Vismanis (Hugo von Affenschwane) /voc, ģitāra/, Juris Andersons /bass, voc/, Peter Helms /bungas, voc/.
Pupocikli@navigator.lv
Nelegāli ierakstīts St.Bazooka

Crowd /1998 Rīga/
Jana Čakste /voc/, Kaspars Čakste /ģitāra/, Edgars Bindulis /ģitāra/, Jānis Vilšķērsts /bass/, Zigmārs Kics /bungas/.
Crowd@inbox.lv
http://crowd.from.lv
Hodila Rec. 2002

The Signals /2001 Valmiera/
Cukurs /bungas/, Mārtiņš /bass/,
Pauls /solo ģitāra/, Mikus /voc, ritma ģitāra, mutes ermoņikas, mūzika, lirika/, Didzis Veinbergs /lirika/.
Mikust@yahoo.com
Radio SWH Valmieras studija 2002

Dvoinaja Voda /1998 Daugavpils/
Eduards Višarenko /voc/, Genādijs Ruseckis /bass/, Andris Tamans /ritma ģitāra/, Aleksandrs Tamans /bungas/, Armands Ozoliņs /solo ģitāra/.
Dvoda@inbox.lv
www.dw.rus.lv

Skumju akmeņi /1994 Rīga/
Helēna Kozlova /voc/, Kaspars Pupa /ģitāra/, Ivars Blūms /bass/, Antons Novokšonovs /soloģitāra/, Gints Kronbergs /bungas/.
skumju_akmeni@inbox.lv
RSIS 2002

Recycle Project /1998 Sabile/
Gatis Žigats /voc., ģitara/, Gatis Pīlēģis /bass/, Aldis Lunde /ģitara/, Pēteris Lunde /bungas/,
Zigats@one.lv
RSIS 2002

Trobels /2001 Ogre/
Oskars Herliņš /ģitara, voc/, Artūrs Liepiņš /bass/, Aigars Valdmanis /bungas/, Vladimirs Misūļins /trompete/, Dāvis Teivens /trompete/, Viktors Grozovs /saksafons/. Teksta un mūzikas autors Oskars Herliņš
Troxnis@e-apollo.lv
Phoenix 2002

Eddy und die Rockenrollers /2000 Rīga/
Dziesmas autors Edgars Sīms
Tehniskais inženieris Roberts Ūdris
Rocknrollers@e-apollo.lv
Riba Rec.2002

Baložu pilni pagalmi /1994 Rīga/
Māris Šverns /balss, ģitāra/, Jānis Cīrulis /taustiņi/, Oskars Burovs /bass/, Ģirts Pavēnis /solo ģitāra/, Uldis Gedra /bungas/. Teksts - Māris Šverns, mūzika - BPP.
Bpp@tornis.lv
www.tornis.lv/bpp
Tornis 2002

Kārlis Aspirīns un onkulis Dzenis /2001 Rīga/
Dalībnieki slepeni
www.onkulis&karlis.one.lv
Ierakstīts dzērumā 2002

Gas of Latvia /1997 Rīga/
Andžons /skaņa/, Jānis Indāns/Andžons /teksts/, Elīna Luča /balss/.
Ultraviolets@inbox.lv
www.gassound.lv
Gassound Studio 2002
Kramskis /Rīga/
Ainārs Micītis /balss, ģitāra, taustiņi, progr./, Santa Micīte /balss/, Kristiāns Mcītis /balss/, Andrejs Jevsjukovs /ģitāra/, Zintos Žvarts /saksafons/.
Estrada Chart Music 2002

Inokentijs Mārpls /1987 Rīga/
Dambis /balss, ģitāra/, Renarts /bass, taustiņi/, Šaks /bungas/, krateklis/.
Dambis@tornis.lv
Phoenix 2002

Toothsome Twang /2001 Rīga/
Viesturs /bungas/, Alvils /ģitāra, vokāls/, Kastic /bass, backvoc./
Alvils@pietura.lv
www.tt.ppd.lv
Ierakstīts Latvijas Radio 2. studijā 2002

Big Name & ISMS /2002 Ventspils/
Big Name (Andris Širmanis) /teksts, balss/, ISMS (Andris Grandbergs) /datormūzika/.
d.a.b.a.@tvnet.lv /Big Name/
isms@tvnet.lv /ISMS/
Dabas Ieraksti 2002

Voiceks Voiska /1992 Rīga/
Jourelis /balss, ģitāra/, Kairis /ģitara/, Zintars /bass/, Zariņš /bungas/, Čornijs /trombons/. Paldies Andrim Strazdiņam.
Tornis 2002

Jūdas Graši /1998 Rīga/
Roberts /balss, ģitāra/, Artūrs /bass/, Edgars /bungas/.
Juudasgrashi@e-apollo.lv
Riba Rec 2002

Sirke /1996 Rīga/
Juris Alksnis /ģitāra/, Laura Ziemele /bass/, Uldis Zariņš /bungas/, Aija Feldberga /klavieres/, Henrihs Puciriuss /tāls vinils/, Pēteris Rozenbergs & Raivis Žukovskis /saksafons/.
Sirke@stupid.com
www.sirke.lv
RSIS 2002

N.S.R.D. /1982 Rīga/
Juris Boiko /teksts, balss/, Hardijs Lediņš /mūzika, sintezātors, c-64/.
Omni@omni.lv
Seque 1999/2002

Depo /2001 Vecmīlgrāvis/
Mārtiņš Links /ģitāra/, Edgars Liljē /bungas/, Krišjānis Daugulis /balss/, Juris Tipa /bass/.
Apelsiins@hotmail.com
www.tornis.lv/depo
Tornis 2002

H' Yard feat. Der Spielplatz /2002 Rīga/
Ivars B. & J.F.
Rotaļlaukums 2002

Sky Forger /1995 Rīga/
Pēteris /balss, ģitāra/, Edgars "Zirgs" /bass, balss/, Edgars "Mazais" /bungas/, Rihards /ģitāra/.
Skyforger@hotmail.com
www.skyforger.lv
Phoenix 2002

Ab Ovo /2002 Rīga
Koncertieraksts Sapņu fabrikā 2002


Visas dziesmas ierakstītas 2002. gadā, izņemot divdesmit otro.
GRUPAS, KURAS VĒLAS DZIRDĒT SAVU SKAŅDARBU NĀKAMAJĀ ODEKOLONA IZLASĒ, IERAKSTIET TO, UN RAKSTIET VAI ZVANIET:
Tālr. 7845199, mob. 9720511 Raimonds Lagimovs, Kr. Barona 95a-5, LV 1012, Rīga