LĪKSMĀ MASTURBĀCIJA

foto

Praktiski līdz šodienai tā ir vienīgā TORŅA grupa, kas pilnībā ir iekļaujama punk stilistikā

Ideja par grupu '91. gadā radās Vilnim M. ("Vimboo Fish"), JD un UG tehnikuma biedram, īsu brīdi arī Ir Bijuši Mati un Izbijuši īitāristam. Sākumā grupai pastāvīga sastāva nav un tajā spēlē dažnedažādi TORŅA iaudis, piemēram Mārtiņš Lablaiks, UG u.c. Šādā sastāvā grupa sniedz arī savu pirmo koncertu 93.vidusskolā kaut kad '91.gada rudenī.

Līksmās M. klasiskais sastāvs izveidojās '92.gada vasarā: Vimboo - vok.,git., Mad Rob's - bass, vok, Aldis M. - git., Viesturs I. - bungas. Mad Rob's un Viesturs ir brāļi Irbes, vēlākie tādu grupu kā Dilonis, Enģeļi un Mazās Vardes, Drazza, One Voice dalībnieki.

Visu '92.gadu no grupas tiek gaidīts ieraksts TORNĪ, ko līdz pat gada beigām neizdodas veikt sakarā ar Vimboo un Mad Roba pārāk lielo pieķeršanos alkoholam utt. Grupa ir spēlējusi Kocī 2, Lietuvā - Wegga 2

Ierakstot savu vienīgo albūmu "Patika" (20 min.), grupa savu darbību beidz, kaut arī doma par grupas reanimēšanu ir aktuāla laikam vēl šodien. Vimboo pēc Līksmās M. vairākas reizes ir mēīinājis savākt jaunu sastāvu savu ideju īstenošanai, bet sava rakstura un dzīves vietas dēļ no tā nekas reāls nav sanācis.


diskogrāfija:

"Patika" (1992.g. ieraksts, 1993. Tornis Rec.) + intervijas un kuriozi (30 min.) vienā kasetē.

dziesmas izlasēs

"Boston city" ("Latvian Punk/HC compilation", 1993 Tornis, kasete

"Anti weakness" ("Eau de Cologne 1992-Latvijas underground izlase", 1993 Tornis, kasete)


U.G.