Saare


mp3:
PussyTones (jaunais singls)
Neiedziļinies!
Jūtu izpārdošana


29.03.2004.
Vēl atlikušas nepilnas 19 dienas līdz mūsu debijas albuma "How About Lounge?" iznākšanai. Varam pavēstīt, ka albuma prezentācijas pasākums notiks 28.aprīlī Mūzikas akadēmijas studentu klubā.
Tikmēr mūsu jaunais, divu skaņdarbu radio singls PussyTones/Jūtu Izpārdošana gūst vērā ņemamus panākumus. Skaņdarbs PussyTones ir vairākkārtīgi izsaknējis radio Naba ēterā, savukārt Jūtu Izpārdošana ir viesojies Latvijas radio 1 un 2, kā arī vairākas reizes spēlēts radio SWH ēterā. Jāpiezīmē skaņdarba Jūtu Izpārdošana debija radio SWH pārraides "Priekšnams" topā. Pagājušonedēļ skaņdarbs ierindojās 8.vietā. Dziesmas uzvaras ceļš ir tik tikko sācies, un lielā mērā tās liktenis ir atkarīgs tikai un vienīgi no jums, tāpēc Saare aicina atbalstīt savējos. Šeit ir links, kur iespējamas nobalsot par skaņdarbu http://www.radioswh.lv/swh/top.php?id=76&topid=prieks

17. 03.2004.
Saare turpina aktīvu darbību. Kā jau iepriekš informējām, 16. aprīlī mēs laidīsim apritē savu debijas albūmu "How About Lounge?". Bet pirms albuma iznākšanas paredzēta virkne aktivitāšu. 20. martā mēs piedalāmies jauno grupu konkursā "Stage Number One", Valmierā, kur nodosim mūsu izpildītos skaņdarbus žūrijas izvērtēšanai.
Bet nedēļu vēlāk, 26. marta vakarā plkst. 20.00, visiem interesentiem būs iespēja redzēt un dzirdēt mūs Mākslas darbinieku namā, Vecrīgā, Vaļņu ielā 9. Kopā ar mums spēlēs "Bērnības milicija" un kāds mazpazīstams projekts/grupa "7. Stāvs". Visos koncertos skanēs dziesmas no mūsu jaunā albuma.

11.03.2004.
Beidzot, beidzot, beidzot tas brīdis ir klāt, kad mēs laižam ārā jauno radio singlu - "PussyTones" no ilgi gaidītā un tik pat ilgi slīpētā debijas albuma "How About Lounge?". Mums ir visai pamatotas aizdomas, ka šis ieraksts pretendēs uz gada intīmākā albuma statusu Latvijā, jo absolūti viss ierakstītais materiāls ir tapis bundzinieka guļamistabā, un tas neapšaubāmi ir ietekmējis albuma skanējumu.
Skaņdarba "PussyTones" ekskluzīvais pirmatskaņojums gaidāms svētdien, 14. martā Radio Naba, 96,2 Fm raidījuma "Bitīt matos" ietvaros. Jāpiezīmē, ka ar 15. martu jauno radio singlu būs iespējams lejuplādēt šajā pat lapā.
Albuma "How About Lounge? " iznākšanas datums ir 16. aprīlis.

26.01.04.
Šobrīd pilnā sparā rit darbs pie grupas debijas albuma "How About Lounge?", kurš pilnībā ir ierakstīts mājās apstākļos Aveņu ielā. Plānojams, ka albums taustāmā veidā būs pieejams marta pirmajā pusē. Jau drīzumā jūs varēsiet uzzināt vissvaigāko informāciju par albuma tapšanas procesu, iegriežoties grupas mājas lapā www.saare.lv.
Mājas lapas palaišana paredzēta februāra sākumā, un tur jums būs iespēja uzzināt pašas jaunākās aktualitātēs, klausīties mp3, iepazīties ar grupas izvērstu vēsturi, kā arī piedalīties diskusijās un čatot onlainā ar grupas dalībniekiem!
Bet tiem, kas vēlas uzzināt par tuvāko Saare koncertu, varam pavēstīt - tas paredzēts 7. februārī festivāla "Rozā peldbaseins" ietvaros. Pasākums notiks Nākotnē, Jelgavas rajonā. Saare uzstāšanās gaidāma pasākuma 2. daļā, pēc plkst. 22.00.

15.12. Saare ir sākusi darbu pie debijas albuma, ko plašākai publikai paredzēts prezentēt nākamā gada martā. Ieraksts notiek Aveņu ielā, un uz doto brīdi jau ir ierakstīta neliela daļa materiāla. Šobrīd zināms, ka albumā tiks ietvertas 10 kompozīcijas. Līdzās koncertos jau spēlētajām kompozīcijām klāt nākuši vairāki jauni skaņdarbi – “Pussytones”, tituldziesma “How ‘Bout Lounge”, kā arī “Lost Inside Yourself”, kas daudziem no jums noteikti būs negaidīts pārsteigums!
Bez tam Saare vēlas dāvāt saviem draugiem, paziņām un faniem Ziemassvētku dāvanu un to varēs saņemt 1. Ziemassvētkos - 25. decembrī klubā Depo, kur grupa sniegs speciālu svētku noskaņā ieturētu koncertu. Pasākumā tiks spēlētas vairākas jaunas, iepriekš koncertos vēl nespēlētas kompozīcijas. Vēl jāpiemin vakara īpašie viesi – unikāls meiteņu-perkusionistu projekts Afroambient Nila Īles vadībā, kā arī folkmūzikas projekts ar dalībniekiem no grupas Oroboro.
Vakara sākums jau plkst. 20.00. Tiekamies Ziemassvētkos!

19.11.
Valsts svētkus nomainījuši Saare mūzikas klausīšanās svētki – tieši ar šo nedēļu Latvijas radiostacijām grupa piedāvā savu pirmo “white label” jeb radio dziesmu. Kā pirmais vēstnesis gaidāmajam debijas albumam “How ‘Bout Lounge?” izvēlēts koncertfavorīts - skaņdarbs “Neiedziļinies!”. Skaņdarbs ierakstīts novembra sākumā Tornī, bet gala mix veikts virtuālajā Aveņu ielas studijā. Visus ar ierakstīšanu un miksēšanu saistītos procesu veikuši paši grupas dalībnieki. Kas no tā visa sanācis – klausieties (še pat zemāk) un spriežiet paši!
Bez gatavošanās albuma ierakstam, grupa gatavojas arī Ziemassvētku koncertam, kā arī vēl kādam pārsteigumam! Sekojiet informācijai.

Pēc vairāku mēnešu intensīva darba un lielām pārmaiņam Saare ir atgriezusies ar jaunu sastāvu, jaunām dziesmām un jaunu skanējumu!
Tie, kas vēl nepazīst grupu - izpazīstinām - Saare ir instrumentāla grupa no Rīgas. Tās pamatkodolu veido 3 cilvēki: Aija - bass un sintezators, Nauris - elektriskā ģitāra un Alekss - bungas, efekti. Grupā vēl darbojas flautiste Evija un vijolniece Margarita.Ir pagājis nepilns gads kopš Saare dibināšanas. Pa šo laiku vairākkārtīgi ir mainījies grupas sastāvs, līdz tas beidzot ir izkristalizējies. Šobrīd grupa intensīvā režīmā strādā pie jaunu dziesmu sacerēšanas, un jau drīzumā būs baudāmi arī pirmie augļi - 17. septembrī Saare kāps uz Depo skatuves, lai sniegtu pirmo koncertu Rīgā.
Grupas muzikālo skanējumu raksturot nav viegli; tas ir visai unikāls, lai to pieskaitītu kādam konkrētam mūzikas žanram, bet tajā ir saklausāmas ietekmes no vairākiem mūsdienīgiem mūzikas stiliem - indie rock, jazz, lounge un funk.Tuvākā nākotnē Saare plāno nospēlēt virkni koncertu Rīgas klubos, paralēli tam notiks gatavošanās pirmā albuma "How 'Bout Lounge?" ierakstam. Jau ar novembri gaidiet grupas pirmā radiosingla parādīšanos radiostaciju ēterā, bet jau šobrīd Torņa mājas lapas apmeklētājiem ir iespēja ieklausīties grupas radītajā mūzikā. Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti 3 pavisam svaigi demo skaņdarbi no augusta nogalē veiktās ierakstu sesijas Tornī.


Kontaktinformācija:
saare@saare.lv